Agátka

DIY korálkový sveter
Vyrobte si moderný korálkový sveter jednoduchým spôsobom s našim kretívnym materiálom.   Na výrobu moderného korálkového svetra budeme potrebovať: - sveter/ mikinu (najlepšie jednofarebnú, aby korálkové aplikácie vynikli)   - korálky z polodrahokamov (vybrala som si biely koral, vďaka svojej textúre a bielej farbe pôsobí elegantne a nadčasovo) - 10 ks biely koral 10mm - 10 ks biely koral 8mm - 10..
DIY korálkový obraz
Skrášliť si domácnosť sa dá aj jednoduchými doplnkami, ktoré spolu vytvárajú nádherný celok. Dnes pre vás máme návod na elegantný a nežný obraz, ktorý vytvorí príjemnú atmosféru domova.  Na výrobu korálkového obrazu budeme potrebovať: rám obrazu (vyberte si rám, ktorý má dostatočný priestor medzi sklom obrazu a zadnou časťou obrazu) biely výkres, ktorý ..
DIY korálková kľúčenka
Nápaditosť a kreativita nemá hraníc! Využite ju aj vy a vytvorte si takúto peknú a v súčasnosti veľmi štýlovú kľúčenku so strapcom. Ako na to? Máme pre vás jednoduchý návod.  Na výrobu korálkovej kľúčenky budeme potrebovať: šnúrku (je na vás akú farbu šnúrky z našej ponuky si zvolíte, je však dôležité aby bola hrubá najviac 1 mm, aby sa na ňu dali navliecť aj najmenš..