Znamenia zverokruhu

Kamene podľa zverokruhu XII.: Ryby
Ľudia narodení v znamení rýb bývajú veľmi prispôsobiví, ale aj zraniteľní a svoju citlivosť zvyknú ukrývať pod rôzne masky. Obdobím, kedy mávajú narodeniny je 19. február až 20. marec. Hlavnými kameňmi pre znamenie ryby sú: ametyst, fluorit, mesačný kameň, opál, zafír   Pôsobenie kameňov na astrologické znamenie ryby: ACHÁT: podporuje vytrvalosť, trpezlivosť, sebadôveru a zmysel pre realitu. AKV..
0 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu XI.: Vodnár
Citliví, nezávislí a milujúci vedecké poznatky, takí sú vraj vodnári. Vzdušné znamenie vodnára je priradené každému človeku, ktorého dátum narodenia sa nachádza v časovom období od 20.januára do 18. februára. Hlavnými kameňmi pre znamenie vodnára sú: akvamarín, amazonit, sokolie oko, tyrkys, zafír   Ako na znamenie vodnára pôsobia niektoré kamene: AKVAMARÍN: upevňuje vn&ua..
0 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu X.: Kozorožec
O kozorožcoch sa v astrológii píše, že ich poháňa túžba neustále napredovať a získavať si úctu a moc. Medzi kozorožcov patria ľudia narodení v čase od 22.decembra do 19. januára. Hlavnými kameňmi pre znamenie kozorožca sú: malachit, ónyx, čierny turmalín, achát, záhneda   Účinky vybraných liečivých kameňov na znamenie kozorožca: ACHÁT (machový): prináša šťastie- najmä v l&a..
1 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu IX: Strelec
Obdobie od 22. novembra do 21. decembra je vyhradené pre znamenie voľné a neposedné strelca. Dnes sa pozrieme ako na strelca pôsobia niektoré kamene. Hlavnými kameňmi pre znamenie strelca sú: chalcedón, zafír, obsidián, aventurín, lazurit   Ako ovplyvňujú drahé kamene a polodrahokamy ľudí narodených v znamení strelca? AMETYST: dodáva dôveru v zmysel života a prebúdza duševné schopnosti. APATIT: mierni h..
0 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu VIII.: Škorpión
Tajomnosť vraj najviac vystihuje ľudí, ktorí sa narodili v znamení škorpióna, a teda v čase od 23.októbra do 21. novembra. Hlavnými kameňmi pre znamenie škorpióna sú: hematit, granát, turmalín, čierny opál, korál   Ako škorpiónov ovplyvňujú drahé kamene a polodrahokamy? ACHÁT: dovoľuje spoznať a využiť svoje prednosti, ale aj vlastné hranice. AMETYST: prehlbuje vnútornú silu, zvyšuje intu&iac..
1 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu VII.: Váhy
Ľudia narodení v znamení váhy bývajú obyčajne trochu nerozhodní, za to však jemní a veľmi nežní. Narodili sa v období od 23.septembra do 22. októbra. Hlavnými kameňmi pre znamenie váhy sú: jadeit, obsidián, záhneda, akvamarín, sugilit   Ako znamenie váhy ovplyvňujú polodrahokamy? AKVAMARÍN: prečisťuje dušu, zvyšuje túžbu po slobode a samostatnosti. DIAMANT: šľachtí úmysly a&nb..
0 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu VI.: Panna
Panny sú vraj rodení šéfovia, narodili sa v období od 23.augusta do 22. septembra. Hlavnými kameňmi pre znamenie panny sú: citrín, tigrie oko, zlatý topáz, karneol a zafír   Ako na znamenie panny vplývajú vzácne kamene a polodrahokamy? CITRÍN: chráni pred zlým vplyvom, dodáva istotu a prináša šťastie. AMETRÍN: pomáha v snahe o naplnený život a mierni emócie. AMETYST: pom&ocir..
0 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu V.: Lev
Ľudia narodení pod elementom ohňa s dátumom narodenia od 23.júla do 22.augusta majú priradené astrologické znamenie leva. Hlavnými kameňmi pre znamenie leva sú: diamant, granát, kryštál, chryzoberyl a rubín   Ako na znamenie leva vplývajú drahé kamene? CITRÍN: upokojuje, navodzuje duševnú rovnováhu a podporuje rozum pred citmi. DIAMANT: posilňuje mocenské ambície a podporuje aj pomoc ostatným. GRANÁ..
1 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu IV.: Rak
V znamení raka sa narodili všetci z nás, ktorých dátum narodenia spadá do obdobia od 21.júna do 22.júla. Hlavnými kameňmi pre znamenie raka sú: aventurín, chryzokol, smaragd a jadeit   Ako na raka vplývajú ďalšie vybrané vzácne kamene? AVENTURÍN: upokojuje srdcové záležitosti u rakov a podporí vyváženosť v jednaní. CHRYZOKOL: učí tolerancii, rozvíja intuíciu a zvy&scar..
0 komentárov - zobraziť komentáre
Kamene podľa zverokruhu III.: Blíženci
Blíženci zastrešujú každého človeka, ktorý sa narodil v období od 21.mája do 20.júna. Hlavnými kameňmi pre znamenie blížencov sú: jantár, citrín, zlatý topáz, karneol a krištáľ.   Ako  na blížencov vplývajú vybrané drahé kamene? ACHÁT (machový): zvyšuje u blížencov pochopenie pre iné názory a tolerantnosť. AKVAMARÍN: posilňuje vnútornú jednot..
1 komentárov - zobraziť komentáre