Darčeky do 10€

Aj s menším rozpočtom môžete urobiť veľkú radosť!

Darčeky do 30€

Zlatá stredná cesta

Darčeky nad 30€

Na láske nešetrite!

Novinky pre dámy aj pánov

Darčekové poukazy

Darček ihneď a bez rozmýšľania? Darujte blízkej osobe možnosť výberu darčeku podľa svojho vkusu a vyhnite sa namáhavému hľadaniu vhodných darčekov! 
Darčekový poukaz s vianočným motívom Vám doručíme s luxusnou perleťovou obálkou tak, aby ste ho mohli rovno darovať.

Darčekové balíčky pre celú rodinu!

Premýšľate, čím obdarovať svojich blízkych, aby ich to potešilo a zároveň to bolo krásne zladené a malo štýl? Máme pre vás riešenie! Darčekové balíčky obsahujúce vybrané produkty z nášho sortimentu, ktoré k sebe dokonale ladia, sú presne tým, čo hľadáte. Každý balík je zabalený v krásnej lepenkovej škatuli s priehľadným vekom, takže si môžete prezrieť naaranžovaný obsah. Balíčky sú previazané ozdobnou farebnou stuhou a sú tak rovno pripravené k darovaniu, napríklad ako vianočný darček!

Zdravé a voňavé darčeky

Výrobky z himalájskej soli podporia vitalitu celej rodiny!

Voňavá soľ do kúpeľa

Stovky šperkov a doplnkov

Šperkov nikdy nie je dosť! (A nič nimi pri výbere darčekov nepokazíte.) Vyberajte ideálne darčeky spomedzi stoviek šperkov a doplnkov!

A kam so všetkými tými pokladmi?

Darujte aj luxusné a zároveň praktické miesto na uloženie všetkých klenotov! Elegantné šperkovnice poslúžia nie len na bezpečné uskladnenie šperkov, ale taktiež ako nádherný doplnok v domácnosti.

Pretože šperky si zaslúžia len tú najlepšiu starostlivosť!

Ktorý darček je najkrajší?

No predsa ten vlastnoručne vyrobený.
S láskou, od srdca!

Kreatívny materiál pre handmade tvorbu

S našim materiálom dokážete hravo vykúzliť tie najkrajšie "handmade" vianočné darčeky pre svojich najbližších. Vyrobte im náramok, náušnice či náhdelník presne podľa ich vkusu. Vyberte si zo širokej ponuky korálok z minerálov, perál, dreva a doplňte ich krásnymi kovovými korálkami a príveskami, alebo pestrofarebnými strapčekmi. Využiť môžete aj ďalšie komponenty a ako základ vám ideálne poslúži náš návlekový materiál. Pri výrobe rozhodne oceníte aj rôzne nástroje a pomôcky, ktoré u nás takisto nájdete.

Darčekové krabičky a vrecká

Čo by to bol za darček, keby nebol dokonale zabalený? Vyberte vhodné darčekové balenie z rôznych vianočných dizajnov a veľkostí.