Zatiaľ nehodnotené Napísať recenziu
2,90
Cena vo vernostných bodoch: 438
Dostupnosť:
Skladom
Kód produktu:
AWTribalSi-13
Vernostné body:
5

  • Doprava zadarmo nad 33€

  • Darčekové vrecko zdarma

Páči sa Vám tento produkt?

 Masala ručne balené tyčinky, ktoré sú navrhnuté tak, aby prebudili a vyvážili energetické centrá vo vás. Každé balenie obsahuje približne 10 tyčiniek. V každom balíčku je ukrytá jedna kartička.

Popri tomto aromatickom pôžitku objavíte jedinečnú a zmysluplnú kartu odkazu týkajúcu sa jednej zo siedmich čakier. Základom tejto kolekcie je presvedčenie, že harmonizácia čakier môže priniesť rovnováhu a pohodu do nášho života. Tieto energetické centrá, známe ako čakry, sú životne dôležité pre našu fyzickú, emocionálnu a duchovnú vitalitu. 

Každý balíček ponúka prvok prekvapenia, pretože bude náhodne vybraná jedna zo siedmich kariet so správami čakier, ktoré budú sprevádzať vaše vonné tyčinky. S každým výberom dostanete inšpiratívne a poučné posolstvo špeciálne vytvorené tak, aby rezonovalo s vybranou čakrou. 

Či už je to živá červená koreňová čakra, vášnivá oranžová sakrálna čakra, žiarivá žltá čakra Solar Plexus, súcitná zelená srdcová čakra, expresívne modrá krčná čakra, intuitívna indigová čakra tretieho oka alebo osvetľujúca fialová korunná čakra, každá správa karta ponúka vedenie a povzbudenie na vašej duchovnej ceste. 

Vonné tyčinky masala sú starostlivo vyrobené s použitím zmesi voňavých bylín, korenín a živíc pochádzajúcich z celého sveta.  Výsledkom je očarujúca vôňa, ktorá vás prenesie do stavu pokoja a zároveň povznesie vaše zmysly. 

Či už hľadáte vnútorný pokoj, zvýšenú kreativitu, zlepšenú komunikáciu alebo zvýšenú spiritualitu, naše vonné tyčinky slúžia ako prostriedok na vyrovnanie vašich energií a prebudenie vášho potenciálu. 

Keď otvoríte každý balíček a dostanete svoju náhodnú čakrovú kartičku so správou, nájdite si chvíľku na zamyslenie sa nad múdrosťou, ktorú poskytuje. Dovoľte posolstvu, aby vás viedlo a inšpirovalo na vašej ceste sebaobjavovania a rastu. Prijmite silu čakier a odomknite potenciál, ktorý vo vás leží. 

Objavte transformačnú silu vône a múdrosť čakier. Otvorte svoje srdce, myseľ a dušu svetu možností, keď sa vydáte na cestu sebauvedomenia a duchovného osvietenia.

Vlastnosti
Krajina pôvodu India
Hmotnosť 52g

Upozornenie: Sfarbenie a štruktúra kameňov sa môže v skutočnosti od uvedených fotografií produktu mierne odlišovať.

DOPRAVA:

  • Slovenská pošta - 1,80 € (nad 33€ doprava zadarmo!)
  • kuriér GLS - 3,20 €
  • doprava do ČR (Česká pošta) - 3,00 €

PLATBA:

  • na dobierku - 0,70 €
  • bankovým prevodom - zadarmo
  • platobnou kartou (Trustpay) - zadarmo
  • okamžitým bankovým prevodom (Trustpay) - zadarmo

Ak sa vám produkt nepáči, nesedí vám, alebo ste netrafili ten správny darček, nezúfajte! Do 30 dní vám garantujeme výmenu za akýkoľvek iný tovar alebo vrátenie bez udania dôvodu. A to úplne zadarmo

Viac informácií nájdete na stránke Výmena, vrátenie, reklamácie tovaru.

Napísať recenziu

Ostatní zákazníci kúpili aj:

Naposledy zobrazené