VYROB A VYHRAJ! 

Zapojte sa do našej januárovej súťaže pre kreatívcov. Stačí len poslať fotku vecičky vyrobenej z nášho kreatívneho materiálu a ste v hre o 3 x 50€ nákup v našom e-shope!

Ako vyhrať nákup za 50€?

Mnohí z vás v našom e-shope pravidelne nakupujú korálky a ďalší kreatívny materiál pre vlastnú handmade tvorbu. Niektorí sa učia, iní chcú urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym, ďalší si vlastnou tvorbou privyrábajú.

Túto súťaž sme pripravili, aby ste vy, naší milí tvorcovia, mali možnosť ukázať svoju šikovnosť, kreativitu a nápaditosť. Aby ste svoju prácu mohli odprezentovať svetu a navyše vyhrať 50€ na nákup materiálu, z ktorého vzniknú ďalšie a ďalšie kúsky radosti. Tak čo, máte sa čím pochváliť?

 • Vyrobte vecičku z nášho materiálu

  Použitím nášho materiálu vyrobte náramok, náušnice, kľúčenku, prívesok, bytovú dekoráciu - čokoľvek.

 • Pekne ju odfoťte

  Tipy na to, ako urobiť super fotky, nájdete nižšie.

 • Pošlite nám jednu alebo aj viac fotiek

  Cez Facebook, e-mail, alebo formulár. Do súťaže môžete zapojiť každý výtvor len 1-krát.

 • Sledujte náš Facebook

  Všetky súťažné fotky budú zverejnené anonymne v tomto fotoalbume na našom Facebooku. Vy ale môžete sútaž zdieľať a pre svoje fotky zbierať lajky.

 • Vyhrajte 3 x nákup v hodnote 50€

  Žrebovanie troch víťazných fotiek prebehne v piatok, 1. februára 2019.

Zapojte sa do súťaže

Máte hotovú handmade vecičku (jednu, alebo viac) z nášho materiálu a poradilo sa vám ju pekne odfotiť? Tak nám ju už len pošlite cez správu na Facebooku, e-mailom, alebo vyplnením formulára nižšie. Nezabudnite uviesť svoje meno, tel. číslo a e-mail. Už teraz sa tešíme na všetky vaše fotografie :)

Formulár:

Fotky zapojené do súťaže

Všetky súťažné fotografie zverejňujeme vo fotoalbume na našej Facebook stránke. Zapojte sa do súťaže a nazbierajte pre svoje fotky čo najviac lajkov! Ukážte svetu svoju prácu a dokážte, že práve vaše výtvory sú tie najkrajšie :)

Výhercovia súťaže

Dňa 1.2.2019 prebehlo vyhodnotenie súťaže. Náhodným výberom boli vyžrebované 3 súťažné fotografie, ktorých autori vyhrávajú poukaz na nákup v e-shope Polodrahokam.sk v hodnote 50€. Srdečne gratulujeme  :)

Víťazné fotografie:

 • Foto č. 69 - Jana H.

 • Foto č. 74 - Lucia U.

 • Foto č. 96 - Karolína T.

Ako urobiť peknú fotku?

Ako najlepšie odprezentovať svoju prácu? No predsa dokonalou fotkou! Inšpirujte sa našimi tipmi a odfoťte vaše handmade vecičky čo najkreatívnejšie, najzaujímavejšie a najkrajšie. Neverili by ste, aké divy dokážu urobiť pekné fotky.

 • Tip #1

  Položte predmet na pekný podklad a pozadie nechajte rozmazané.

 • Tip #2

  Odfoťte vecičku jednoducho na sebe, alebo inej osobe. Vynikne tak je autentickosť.

 • Tip #3

  Podržte svoje výtvory v dlaniach a fotografujte zhora. Kľudne ukážte aj použité pomôcky.

 • Tip #4

  Umiestnite v zábere kvety, alebo iné "prírodnosti" a nechajte takto fotku doslova ožiť.

Pravidlá a podmienky súťaže

Predmet a trvanie súťaže

Súťaž o 3x poukaz na nákup v hodnote 50€ v e-shope Polodrahokam.sk trvá do 31.1.2019 23:59, kedy je možné sa do súťaže zapojiť.

Spôsob a podmienky zapojenia sa do súťaže

Do súťaže je možné zapojiť sa zaslaním fotografie ručne vyrobeného výrobku, ktorý bol zhotovený výlučne z materiálu, ktorý preukázateľne pochádza z internetového obchodu Polodrahokam.sk, alebo je súčasťou aktuálnej ponuky internetového obchodu.

Každý súťažiaci sa do súťaže môže zapojiť viac krát - zaslaním fotografií viacerých predmetov - za každý predmet však iba raz.

Fotografie je možné zasielať do súťaže prostredníctvom správy na Facebookej stránke e-shopu Polodrahokam.sk, prostredníctvom e-mailovej správy (na info @ polodrahokam.sk), alebo vyplnením formulára na stránke súťaže v e-shope. Zapojenie sa do súťaže je podmienené poskytnutím informácii o súťažiacom a to: meno a priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo. Osobné údaje súťažiacich slúžia výlučne pre potreby evidencie a možnosť kontaktovania výhercov súťaže.

Zapojením sa do súťaže súťažiaci súhlasí s uverejnením súťažných fotografií na sociálnych profiloch e-shopu Polodrahokam.sk, na webe Polodrahokam.sk a s ich možným využitím pre ďalšie marketingové účely e-shopu.

Vyhodnotenie súťaže

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční 1.2.2019 náhodným výberom troch súťažných fotografií. Výhercom bude oznámená výhra do 5 pracovných dní prostredníctvom e-mailu alebo telefonátu. Zároveň budú mená výhercov zverejnené na súťažnej stránke e-shopu Polodrahokam.sk.

Výhra vo forme darčekového poukazu v hodnote 50€ bude výhercom doručená e-mailom. Platnosť výherných darčekových poukazov na nákup v e-shope Polodrahokam.sk je do 31.12.2019.

Často kladené otázky

Každý sa môže do sútaže zapojiť viac krát, ak nám pošle fotky viacerých predmetov/vecičiek vyrobených z materiálu z nášho e-shopu. Pre každú vecičku nám pošlite osobitnú fotku.

Vôbec nie. Úplne budú stačiť aj fotografie z mobilu. Podstatné je, aby bolo váš výtvor vidieť.

Určite nie. Všetky súťažné fotky budú zverejnené na našej Facebook stránke, avšak bez akejkoľvek identifikácie. Vaše meno, telefónne číslo a e-mailová adresa slúžia výlučne len pre našu evidenciu a pre možnosť vás po výhre kontaktovať.

Do súťaže môžete zapojiť aj fotky vašich starších výtvorov. Jedinou podmienkou je, aby boli vyrobené z materiálu z nášho e-shopu.

Ak ste sa doposiaľ nepokúsili vyrobiť nič vlastné, môžete sa inšpirovať našimi návodmi a inšpiráciami. Objednajte si potrebný materiál a vyskúšajte si handmade tvorbu. Fotky všetkých svojich výtvorov nám môžete poslať a zapojiť sa s nimi do našej súťaže. Čas máte do konca januára :)

Bohužiaľ nie. Táto súťaž je určená pre kreatívcov a ich výtvory. S kupovanými hotovými šperkami a bižutériou sa ale môžete zapojiť do našej pravidelnej každomesačnej súťaže a vyhrať tak ďalší nákup v hodnote vašej poslednej objenávky zdarma. Odkaz na našu pravidelnú súťaž je TU.

Dajte vedieť o súťaži ďalej

Dajte vedieť o našej súťaži aj ďalším ľudom. Čím viac tvorcov dostane šancu prezentovať svoju prácu, tým bude táto súťaž zaujímavejšia. Zdieľajte súťaž na sociálnych sieťach, alebo pošlite priamy odkaz cez Messenger, alebo e-mail ľudom, o ktorých viete, že tiež sami vyrábajú krásne vecičky a mohli by mať záujem súťažiť.

Sledujte nás

Nenechajte si ujsť ani ďalšie súťaže, zľavy či informácie o novinkách. Sledujte nás na našom Facebooku, Instagrame a prihláste sa do nášho newslettra.