Vyhľadávanie v článkoch

Články vyhovujúce kritériám vyhľadávania

Frida Kahlo : Farby jej života
Farby a život. Týmito slovami by sa dal v stručnosti charakterizovať život a tvorba svetoznámej ženskej maliarky Fridy Kahlo. Jej život aj odkaz je inšpiráciou pre milióny žien. Každá z nás v sebe nosí kúsok odvážnej Fridy a vďaka našim doplnkom ju dokonale zvýrazní. Frida Kahlo pochádzala z Mexika. Od narodenia trpela detskou obrnou, kvôli čomu mala jednu nohu postihnutú. Tento svoj hendikep však dokázala majstrovsky zakamuflovať v..
4 dôvody, prečo si kúpiť náušnice z polodrahokamov
Ak hľadáte pre svoje ušká niečo špeciálne a zároveň nadčasové, určite siahnite po polodrahokamoch. Každá žena by podľa nás mala mať doma aspoň jeden takýto kúsok. Prečo si náušnice z polodrahokamov zaslúžia vašu pozornosť? Veľký výber polodrahokamov Existujú desiatky druhov polodrahokamov, ktoré sa od seba líšia zafarbením, mramorovaním či priezračnosťou a leskom. Z tejto bohatej ponuky si preto každá ž..
Aký polodrahokam je najlepší pre pohodlný a pokojný spánok
Spánok ľudí fascinoval od nepamäti. V prvopočiatkoch ľudskej civilizácie sa verilo, že počas spánku odchádza duša z tela a vydáva sa putovať vesmírnou krajinou, navštíviť božstvá; milovaných, ktorých vzala smrť či nájsť odpovede na svoje otázky. So svitaním prvých lúčov sa duša opäť vrátila do tela a priniesla so sebou posolstvo v podobe sna... Spánok ľudí fascinoval od nepamäti. V prvopočiatko..
Čo o vás prezrádza váš obľúbený polodrahokam
Polodrahokamy a rozličné kamene sa odjakživa spájali s rúškom tajomna. Nielen, že tvorili podstatnú časť mýtov a legiend. Ale ľudia ich aj reálne začali využívať či už na svoju ochranu, odohnanie zlých síl alebo pre ich liečiteľské schopnosti. V dnešnej dobe sa už s týmito kameňmi síce nespája toľko tajomna a mágie a ľudia ich používajú na úplne praktické účely. Začali sa využívať pri rôznych liečiteľských technikách,..
Ametystové drúzy a tretie oko

Asi by ste nenašli na svete viac spirutálnejší liečivý nerast, akým je ametyst. Je to kameň tretieho oka, ktoré je bránou k vnímaniu jemnohmotných energií a duchovných svetov. Jasnozrivosť, intuícia, telepatia, sny ale aj dobre vyvinutá vizualizácia a predstavivosť súvisí práve s otvoreným tretím okom.

0 komentárov - zobraziť komentáre
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)